В Ірпені повністю відновили зруйнований житловий будинок

В Ірпені повністю відновили зруйнований житловий будинок

В Ірпені відновили житловий будинок по вулиці Університетська, 16

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис першого заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука.

Це стало можливим завдяки плідній співпраці Ірпінської міської ради, Київської обласної військової адміністрації, міжнародних і благодійних фондів та мешканців будинку.

Війна жорстоко обійшлася з цим житловим будинком: 5 снарядів влучили в будівлю, спричинивши пожежу, яка знищила покрівлю, останній поверх з 11 квартирами, квартиру на першому поверсі, а також 80% фасаду та 70% вікон. Постраждали також комунікації. Загальна вартість відновлення, без урахування ремонту в квартирах, становила 15 млн₴

Завдяки згуртованості та спільним зусиллям, нам вдалося повернути людям їхні домівки. Частину коштів для відбудови будинку мешканці зібрали самостійно, 750 тис грн виділив Міжнародний фонд «Відродження», 6 млн грн вдалось залучити за програмою "ВідновиДІМ" від Фонду енергоефективності, 3,8 млн грн надав БФ "Леруа Мерлен Солідарність".

БФ "Леруа Мерлен Солідарність" надав будівельні матеріали для відновлення останнього поверху, утеплення та оздоблення фасадів. Фондом також профінансовано роботи та матеріали з облаштування освітлення у місцях загального користування, прибудинкової території та відновлення комунікацій. До відновлення також долучилась Ірпінська міська рада, надавши матеріали для відбудови будинку. Київська обласна військова адміністрація надала металочерепицю для відновлення покрівлі будинку.

Висловлюю вдячність всім, хто доклав зусиль до цієї справи та повернув домівки нашим мешканцям. Дякую мешканцям будинку за терпіння, розуміння та співпрацю. Це дійсно командна робота, і я пишаюся тим, що ми разом змогли подолати всі труднощі та досягти бажаного результату

- зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Нагадаймо, що благодійники збудують нові дитячі майданчики у селі Мощун.

Wiki