Україна та ЄС: Обговорення інтеграції та підтримки на високому рівні

Разом з Петром Порошенком відбулася зустріч з президентом Європейської народної партії Манфредом Вебером, на якій обговорювалися ключові аспекти посилення санкційної політики та підтримки Європейським парламентом інтеграційних процесів України в Європейський Союз. Однією з центральних тем була необхідність ухвалення резолюції, яка чітко підтверджувала б підтримку України та її європейську перспективу.

На зустрічі було висловлено спільне бажання забезпечити, щоб на майбутніх сесіях Європейського парламенту було ухвалено таку резолюцію, що стане важливим кроком у консолідації підтримки з боку Заходу щодо України. Окрім цього, учасники зустрічі висловили надію на те, що під час Вашингтонського саміту колеги з Європейської народної партії підтримають ініціативу з обов’язкового надання Україні запрошення на вступ до НАТО.

Зустріч також включала обговорення ситуації на фронті в Україні з Михаєлем Галером, де акцентувалася готовність представників фракції "Європейська Солідарність" брати участь у 35 переговорних групах. Піднято питання необхідності якнайшвидшого відновлення співпраці в рамках неформальної групи дружби з Україною та оновлення роботи парламентського комітету Асоціації Україна-ЄС.

Під час зустрічі було передано привітання від українського жіноцтва Президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн, яка була відзначена як рольова модель жінки, що відстоює принципи та цінності, і активно підтримує Україну.

Також було запропоновано Манфреду Веберу сформувати делегацію Європейської народної партії для візиту в Україну з метою кращого розуміння ситуації та зміцнення ефективної взаємодії. Цей крок має важливе значення для підтримки України на міжнародній арені та підсилення спільних зусиль у забезпеченні миру і стабільності в регіоні.

Оригінал статті:

Разом з Петро Порошенко провели зустріч з президентом EPP - European People's Party Manfred Weber про посилення санкційної політики, підготовку резолюції, яка мала б бути ухвалена на перших сесіях, де було б чітко зазначено про підтримку оновленим Європейським парламентом щодо європейської інтеграції України.

Для нас надзвичайно важливо, щоб до Вашингтонського саміту наші колеги дали заклик щодо обов’язковості отримання Україною запрошення до вступу в НАТО на Вашингтонському саміті. Це буде сильний крок західного світу, об’єднаний меседж, що справжня перемога – це наше членство в НАТО та ЄС.

Зустрілися з Michael Gahler – обговорили ситуацію на фронті, готовність фахівців Європейська Солідарність працювати в 35 переговорних групах . якомога швидше поновити співпрацю в рамках неформальної групи дружби з Україною та оновлення парламентського комітету Асоціації Україна-ЄС.

Передала вітання від українського жіноцтва Урсулі фон де Ляєн. Вона справжня рольова модель жінки, яка відстоює принципи і цінності та бореться за Україну!

Запросили Манфреда Вебера сформувати делегацію Європейської народної партії і відвідати Україну. Це важливо для розуміння ситуації та ефективної взаємодії.

https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko

Wiki