Кремль планує зміцнити вплив на сусідів руками «злодіїв у законі»

Читать на русском

Кремль планує зміцнити вплив на сусідів руками «злодіїв у законі»

Кремль планує зміцнити вплив на сусідів руками «злодіїв у законі»

Чому на волю випустили боса російської мафії Шакро Молодого.

Авторитетний злочинець Захар Калашов, більш відомий як Шакро Молодий, провів перші після звільнення з місць позбавлення волі зустрічі з представниками кримінального світу, пише Arbat.media.

За даними "ВЧК-ОГПУ", "злодії в законі №1" найближчим часом належить вирішити найзатяжніший і найкривавіший конфлікт між російськими "злодіями в законі" — Лашею Шушанашвілі та Тарієлом Оніані (Таро).

Зазначається, що з усіх питань, що стосуються Калашова, правоохоронці діяли під повним керівництвом ФСБ. В результаті журналістам "скинули" інформацію, ніби Калашова вже немає в ІЧ в Усть-Лабінську, а він був заздалегідь етапований до Москви, де й відбудеться звільнення.

Насправді, рано-вранці 29 березня "злодій у законі №1" залишив стіни ІЧ і у супроводі найближчих осіб відбув у свій котедж на Рубльовці. Відпочити Калашову не вдалося. Вже 29 березня пізно ввечері до нього до котеджу прибули "авторитети" Мартін Бабакехян та Олександр Захаров (Сандро), а також законник Бадрі Когуашвілі (Бадрі Кутаїський). До ранку йшло обговорення справ у кримінальному світі. А тут у Шакро безліч складних питань.

Однією з головних проблем є вибір посередника між безліччю кримінальних лідерів. Головним претендентом на роль такого посередника виглядає Бадрі. За час тривалого перебування у в’язниці Шакро, Бадрі виконував обов’язки "злодія в законі №1", але не зміг отримати такої пошани та пошани у кримінальному світі, як Шакро. Причинами стали неприхована комерційна діяльність та тісна взаємодія з силовиками.

Раніше журналістам стало відомо, що випустили "злодія в законі №1" Шакро Молодого із колонії не просто так. Нібито за планами ФСБ за допомогою підконтрольних представників злочинного світу планується відновити важелі керування у країнах Центральної Азії.

Із власних джерел ЗМІ з’ясувалося, що прокуратура не просто так відмовилася оскаржити рішення Усть-Лабінського суду про звільнення «злодія в законі №1» 70-річного Захарія Калашова, відомого як Шакро Молодий.

На волі його найближче оточення становлять два авторитети: раніше засуджені за вбивство губернатора Магаданського краю Валентина Цвєткова Мартін Бабакехян та Олександр Захаров (Сандро). Під арештом обидва показали себе з найкращого боку – не здали «замовника» вбивства, яким, за даними журналістів, є Шакро.

Більше того, на час відсидки шефа вони стежили за дотриманням його інтересів. Це при тому, що офіційним в.о. злодія в законі №1» була інша людина – Бадрі Когуашвілі.

Мартін Бабакехян відповідає за всі бізнес-інтереси Шакро, а Олександр Захаров – за «силовий блок».

На волі «злодія в законі №1» Захара Калашова (Шакро Молодий) чекають ряд проблем, що накопичилися. Насамперед вирішити конфлікт із авторитетним бізнесменом з Узбекистану Гафуром Рахімовим (найближчий друг олігарха Алішера Усманова ).

За даними джерел, цей конфлікт може перерости у справжню «війну» у злочинному світі.

Справа в тому, що свого часу у підконтрольних Шакро комерсантів виникли фінансові розбіжності з Рахімовим. Врегулювати питання намагалися підлеглі Шакро (Бабакехян та Захаров). Під час особистої зустрічі домовитися не вдалося і Рахімов нібито послав кудись подалі «візитерів» Шакро.

З боку авторитетного узбецького бізнесмена Гафура Рахімова було нанесено «злодії в законі №1» ще одну майже споріднену образу: «законник» з табору Рахімова побив «названого сина» Шакро «кримінального генерала» Гурама Чіхладзе (Квежійович). На цих розбірках був також і підлеглий Шакро Мартін Бабакехян, який не зміг нічим допомогти «синові Шакро».

Цікавий момент, «законником», який побив «названого сина» Шакро вказується не хто інший, як «авторитет» з Казахстану Арман Джумагельдієв, він же Дикий Арман.

Однак розмова пішла не за планом. В результаті Арман Дикий побив Квежоївича, Мартін змушений був ретируватися і не зміг допомогти «синові Шакро».

Джерела, знайомі із ситуацією, впевнені, що Москва вирішила випустити на волю Шакро не просто так — на Луб’янці вирішили відновити паралельні важелі впливу на країни колишнього СРСР через злочинний світ.

Після посадки Шакро і особливо після початку війни в Україні Москва не залишила керованих мафіозі масштабу Шакро. Тому не виключено, що «злодій у законі №1» тепер «відпрацьовуватиме» свободу.

Wiki