Bloomberg: Байден за березень зібрав 90 мільйонів доларів на виборчу кампанію, випередивши Трампа

Bloomberg: Байден за березень зібрав 90 мільйонів доларів на виборчу кампанію, випередивши Трампа

Bloomberg: Байден за березень зібрав 90 мільйонів доларів на виборчу кампанію , випередивши Трампа

Трамп тим часом також активізує збір коштів.

Президент США Джо Байден зібрав понад 90 мільйонів доларів для своєї виборчої кампанії та Демократичної партії в березні, перевершивши результат республіканського суперника Дональда Трампа та збільшивши свою фінансову перевагу.

Про це повідомляє Bloomberg.

Байден і його партія завершили березень зі 192 мільйонами доларів, що є найбільшою сумою, яку коли-небудь накопичував кандидат від демократів на нинішньому етапі виборчих перегонів, згідно з заявою кампанії Байдена. Це понад удвічі більше, ніж 93,1 мільйона доларів, про які наприкінці минулого місяця заявляли Трамп і Республіканська партія.

Байден отримав найбільшу на сьогодні суму від дрібних донорів, побивши рекорди, встановлені в кожному з попередніх чотирьох місяців.

Донори з “глибшими кишенями” також долучилися. Зокрема, 26 мільйонів доларів було зібрано під час заходу минулого місяця в Нью-Йорку за участю Байдена та колишніх президентів-демократів Білла Клінтона й Барака Обами.

З моменту старту своєї кампанії з переобрання у квітні минулого року Байден зібрав понад 422 мільйони доларів. Як чинний президент, який мав лише номінальну опозицію на праймеріз у своїй партії, він зміг накопичити гроші для загальних виборів. Тим часом Трамп боровся протягом сезону праймеріз, відбиваючись від суперників у межах Республіканської партії, серед яких губернатор Флориди Рон Десантіс і колишній посол в ООН Ніккі Гейлі.

У березні 704 тисячі донорів зробили 864 тисяч внесків, а найбільший щоденний внесок для Байдена склав десять мільйонів доларів, зібраних після його промови "Про стан справ у країні".

"Гроші, які ми збираємо, є історичними, і вони підуть на критично важливу роботу з побудови переможної кампанії", — заявила менеджер виборчого штабу Байдена Джулі Чавес Родрігес.

Юридичні проблеми Трампа, які "з’їли" частину його виборчої скарбнички, можуть зіграти на користь Байдена.

Трамп, який лише в середині березня розпочав збір коштів для Національного комітету Республіканської партії, зібрав 65,6 мільйона доларів, але хоче отримати ще більше. Очікується, що захід у Палм-Біч, організований мільярдером Джоном Полсоном у суботу, 6 квітня, принесе колишньому президенту США 43 мільйони доларів.

Wiki