У ЗСУ озвучили план Путіна щодо Донеччини: "Зараз найлегше наступати"

У ЗСУ озвучили план Путіна щодо Донеччини:

У ЗСУ озвучили план Путіна щодо Донеччини: "Зараз найлегше наступати"

Росія ще з 2014 року планувала зайняти Донецьку та Луганську області, для чого окупанти збудували там і логістичні шляхи, і складування боєкомплекту, і накопичення людського та технічного ресурсу. З початку війни риторика глави Кремля залишається незмінною, нібито "Росія звільняє народ Донбасу".

Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

За його словами, росіяни на території двох областей створили перший та другий армійські корпуси, які підпорядковуються російській армії:

"У сучасних викликах ведення бойових дій для них Донецька та Луганська області ще надзвичайно важливі тим, що там справді зараз найлегше наступати. Оскільки вони мають збудовану мережу для своїх військ, комунікації збудували непогано".

Тимочко визнав, що на окупованих з 2014 року територіях росіяни максимально надломили місцевому населенню готовність чинити опір чи боротися і не серйозного протистояння:

"Але поки, як бачимо, це залишається хіба що планом для Путіна. Дуже очевидно, що для них важливо зайняти Донецьку область хоча б у напрямках базової атаки, яку вони зараз проводять. Говориться про напрямок Часового Яру та Авдіївку, коли не зважали на втрати. ".

Wiki