Продюсер Михайло Ясинський розповів, чи повернеться Потап в український шоу-бізнес

Продюсер Михайло Ясинський  розповів, чи повернеться Потап в український шоу-бізнес

Продюсер Михайло Ясинський розповів , чи повернеться Потап в український шоу-бізнес

Продюсер Михайло Ясинський висловив свою думку щодо можливого повернення Потапа в український шоу-бізнес.

Нещодавно репер Потап оскандалився виступом у німецькому клубі, куди приїжджають путіністи. Там він заспівав свої пісні, а також гуртів "Время и стекло" та "MOZGI". У програмі були і його російськомовні композиції. Ця витівка знову обурила українців і викликала нову хвилю хейту.

Продюсер Михайло Ясинський в розмові зі Славою Дьоміним вирішив відреагувати на такий вчинок виконавця. Чоловік вважає, що ймовірною причиною таких виступів є банальне бажання заробити гроші.

"Я думаю, щоб заробити гроші! Для того, щоб будувати будь-яку кар’єру, треба ресурс насамперед фінансовий. Я думаю, що це для нього питання заробітку. Чому саме з таким репертуаром? Напевно тому, що іншого немає і скоріш за все, мені так здається, нескоро він з’явиться через певні творчі процеси, які відбуваються з цим артистом. Він зараз переживає складний період в своїй кар’єрі, та він не один", — прокоментував Михайло.

Ясинський додає, що Потап, можливо, розуміє, що виступ з російськомовними піснями у подібному клубі — це не найкращий варіант, але зараз у нього немає іншого вибору.

"Олексій Потапенко робить ставку на аудиторію. І ось, якщо він бачить, що іншої аудиторії в нього немає, ніж та, яка була в цьому клубі в Німеччині, що він має робити? Створювати продукт для аудиторії, яка його просто хейтить? Якщо ця аудиторія від нього або відвернулася, або не повертається до нього, що робить бізнесмен, який має збувати свій товар? Він має шукати іншу аудиторію і він її знаходить. Може так статися, що вона буде достатньо численна для того, щоб він працював дуже-дуже багато років", — наголосив чоловік.

Ясинський наголосив, що після скандальних витівок репера, важко сказати, якою буде його доля в Україні. Проте він все ж має деякі припущення.

"Думаю, що він повернеться в якості такого персонажу мему з минулого життя і в той інформаційний простір, який ми зараз передбачити не можемо. Ми навіть не можемо уявити його собі таким, яким він буде", — сказав Михайло.

"Що стосується його, як продюсера, як впливової людини — тут я трошки невпевнений. Зараз ми бачимо, як на ринок українського музичного життя вийшли люди зовсім іншого рівня креативу, творчості, музичного таланту. Це просто космос. Українська музична культура взагалі змінюється. Сенси змінилися, тобто картина світу Олексія Потапенка, навіть як і моя, і дуже багатьох наших колег, вона зовсім інша. Скажу чесно, вони інші, а Потап не співпадає з тим, як звучить сьогоднішній день і як транслює цей день молодь, там шансів немає", — наголосив Ясинський.

Wiki