Рік після трагедії: невідділені рани від знищення Каховської ГЕС

Катастрофа, що сталася рік тому, коли російські окупанти підірвали греблю Каховської гідроелектростанції (ГЕС), залишає невиліковні рани на українській землі. Цей акт тероризму не лише спричинив затоплення 80 населених пунктів, але й викликав трагедію для тисяч українських сімей, які втратили свої домівки та майно. Наслідки цієї техногенної катастрофи продовжують відчуватися в Україні і на даний час.

На зворушливих фотографіях, зроблених фоторедактором Reportes Данилом Павловим під час евакуації з зони затоплення на Херсонщині, відображено масштаб трагедії та глибину страждань, які спіткали український народ у результаті цього вчинку. Журналісти та фотографи продовжують відслідковувати наслідки цієї події, нагадуючи про необхідність згуртування та підтримки для тих, хто втратив все.

«Лютій календар», історичний довідник російсько-української війни, вироблений у співпраці з The Ukrainians, докладає зусиль для того, щоб не забувати ключові події, які відбулися впродовж цього десятиліття. Цей ресурс стає важливим інструментом для відстеження та розуміння історичних подій, пов'язаних з конфліктом між Україною та Росією.

Фонд «Повернись живим», що активно допомагає постраждалим внаслідок теракту, продовжує збирати пожертви та надавати допомогу тим, хто втратив свої домівки та близьких. Його робота є невід'ємною складовою відновлення та підтримки тих, хто постраждав від цієї страшної техногенної катастрофи.

Оригінал статті:

Знищення Каховської ГЕС

Наймасштабніший теракт, військовий злочин російських окупантів та техногенна катастрофа — відбулася рівно рік тому.

У ніч на 6 червня росіяни зсередини підірвали греблю Каховської ГЕС, спричинивши затоплення 80 населених пунктів та трагедію для тисяч українських родин. Наслідки тієї катастрофи Україна відчуває й досі.

Ці світлини торік зробив фоторедактор Reportes Данило Павлов під час евакуації з зони затоплення на Херсонщині.

Про ключові події впродовж цілого десятиліття розповідає «Лютий календар» — історичний довідник російсько-української війни, створений у співпраці з The Ukrainians. Переглянути його онлайн-версію можна за посиланням:

https://savelife.in.ua/calendar2024/

Фонд «Повернись живим»

https://www.facebook.com/backandalive

Wiki