Аспен Інститут Київ відзначає успішний Reunion у Варшаві: зміцнення міжнародної співпраці та майбутнє України

У минулому місяці Аспен Інститут Київ організував Reunion за кордоном у Варшаві, що став подією важливою для сприяння міжнародній співпраці та зміцнення українського голосу за межами країни. Захід об'єднав учасників Аспен-семінарів з усього світу, які активно впроваджуються у різних куточках планети. Голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ, Наталія Яресько, звернула увагу на єдність випускників, які не зупиняються в прагненні зміцнювати міжнародні зв'язки та сприяти розвитку України як сучасної, демократичної і інноваційної країни.

Одним із ключових аспектів заходу стала тема стійкості, яка займає важливе місце у стратегії Інституту. Під час семінару "Виміри стійкості очима епохи: особисте і колективне" учасники активно обговорювали питання самоусілення та зовнішньої підтримки в умовах глобальних змін. Додатковою складовою програми став дискурсивний форум "Світове українство: єдність у діях", де учасники зосередилися на майбутньому України, стратегіях просування української справи за кордоном та способах протидії російській пропаганді.

Зустріч стала платформою для обміну думками, ідеями та проєктами, спрямованими на покращення життя в Україні та зміцнення міжнародного партнерства. Організаторам події щиро вдячні за підтримку Андрію Ставніцеру, компанії "Meta", Катерині Крук та членам української Аспен-спільноти в Польщі, а також Хуберту Чижевському з Aspen Institute Central Europe за їхній внесок у успішне проведення заходу. Особлива вдячність також виражається Сергію Роголю, Юлії Тичківській та Владиславу Рашковану за їхню роль у модерації та організації подій.

Оригінал статті:

Вдруге Аспен Інститут Київ провів Reunion за кордоном. Його мета — розвиток міжнародної співпраці, підсилення українського голосу за кордоном та поглиблення стійких зв’язків між лідерськими спільнотами різних країн.

Цьогоріч зустріч пройшла у Варшаві. Подія обʼєднала учасників Аспен-семінарів, які мешкають за кордоном, подорожують або перебувають там у відрядженні.

Голова Наглядової Ради Аспен Інститут Київ Наталія Яресько (Наталія Енн Яресько / Natalie Ann Jaresko) привітала учасників події і звернула увагу на єдність випускників Аспен Інституту Київ, незалежно від того, в яких країнах вони зустрічаються або знаходяться. Вони беруть участь у розбудові нових міжнародних відносин, відновленні та розвитку процвітаючої, сучасної, демократичної, інклюзивної та інноваційної України.

Тема стійкості займає важливе місце у діяльності Інституту. Під час Аспен-семінару “Виміри стійкості очима епохи: особисте і колективне” на основі текстів учасники обговорювали як підсилювати себе та свої внутрішні й зовнішні опори, а також що допомагає втриматися та прорватися в часи бурхливих змін.

Ще однією частиною програми став дискурсивний форум “Світове українство: єдність у діях”. Цей формат уже показав свою ефективність, дозволяючи усім учасникам активно залучатися до обговорення, генерувати нові смисли, ділитися власним досвідом та спостереженнями. Зокрема, лідери багато говорили про майбутнє України: що кожен може робити, щоб наближати перемогу, промотування українського порядку денного за кордоном, методи боротьби з російською пропагандою, створення нових комунікаційних стратегій, переосмислення освітніх процесів.

У таких діалогах народжуються нові ідеї та проєкти для творення кращої версії України і посилюється міжнародне партнерство.

Дякуємо за підтримку організації події Андрію Ставніцеру (Stavnitser Andrey), члену Наглядової Ради Аспен Інституту Київ, компанії “Meta” і Катерині Крук (Kateryna Kruk), членам української Аспен-спільноти в Польщі: Анні Зорі (Anna Zorya), Надії Бедрійчук (Nadiya Bedrychuk), Ірині Мусійчук (Iryna Musiychuk), а також колезі із Aspen Institute Central Europe Hubert Czyżewski, який представляє Інститут у Польщі. Окрема подяка за модерацію заходів зустрічі Сергію Роголю (Sergejs Rogols), Юлії Тичківській (Юлія Тичківська), а також Владиславу Рашковану (Vladyslav Rashkovan) за підготовку презентації і змістовної частини для Форуму та допомогу в його проведенні.

https://www.facebook.com/AspenKyiv

Wiki