Бійці ЗСУ на Запорізькому напрямку знищили російський "Муром-М"

Читать на русском Read in English

Бійці ЗСУ на Запорізькому напрямку знищили російський

Бійці ЗСУ на Запорізькому напрямку знищили російський " Муром-М "

Українські воїни продовжують завдавати ворогові втрат і "засліплювати" окупантів. Черговий комплекс дальнього візуального спостереження "Муром-М" знищили прикордонники та нацгвардійці.

Уражено обладнання загарбників, за допомогою якого вони відстежували переміщення українських воїнів на Запорізькому напрямку. Відео ураження оприлюднили у ДПСУ.

Мета –   uriqtriqqeiqxqant

"Засліпити" ворога: прикордонники разом із бійцями 23-ї окремої бригади НГУ "Хортиця" виявили й знищили черговий комплекс дальнього візуального спостереження "Муром-М" на Запорізькому напрямку", – зазначено в описі до відео.

На оприлюднених кадрах видно, як запущений українськими воїнами FPV-дрон вражає ворожий комплекс. Після цього на місці, де височіла щогла зі встановленим на ній "Муромом-М", здіймається потужний стовп диму.

Нові комплекси спостереження "Муром-М" загарбники почали особливо активно використовувати з березня 2023 року. Ці пристрої для дальнього візуального спостереження здатні автономно фіксувати живу силу та техніку супротивника. Комплекс оснащений оптичною камерою з хорошим зумом, яка розрізняє людину на відстані до 10 км, а також тепловізором, що виявляє автомобіль за 8 км та людей за 4 км.

Для максимального огляду комплекси встановлюють на вежах, елеваторах, високих будівлях або штатних щоглах.

Автоматичні вежі "Муром" встановлені також на території Росії. Стаціонарні версії "бачать" на 15 км і стежать за будь-якими переміщеннями українських сил поруч із кордоном. Вони допомагають росіянам коригувати артилерійські обстріли та супроводжують російські диверсійно-розвідувальні групи.

Wiki