Андре Тан розповів, як Повалій нахабно вкрала його сукні

Читать на русском

Андре Тан розповів, як Повалій нахабно вкрала його сукні

Андре Тан розповів, як Повалій нахабно вкрала його сукні

Український дизайнер зізнався, що сказав Z-патріотці, коли випадково зустрів її після цього випадку.

Український дизайнер і модельєр Андре Тан пригадав на подкасті Аліни Шаманської, як свого часу його обманула співачка-зрадниця Таїсія Повалій.

Так, за словами дизайнера, ще до війни в Україні путіністка вже відзначалася нахабністю у своїй поведінці. Зокрема, після замовлення суконь індивідуального пошиття у Андре Тана, вона відмовилася платити за них, мовляв, їй нічого не сподобалося. Утім, це ніяк не зупинило її водія все одно забрати вишукані вбрання та податися геть.

Цікаво, що через деякий час модельєр все ж побачив зрадницю на одній з вечірок в одній із вкрадених суконь. До слова, запроданка не відчула ні краплі сорому, стоячи перед Андре, натомість як завше вигадала нісенітницю-відмовку.

"Це була давня історія. Уже минуло майже 20 років. Я колись пошив їй декілька суконь. Вона приміряла й сказала: "Це не те, це не так…". І вона не заплатила за це, але забрала, її водій забрав. Потім я її побачив у цій сукні на якійсь вечірці та підійшов і сказав: "Не тисне, все добре?" – пригадав дизайнер, посміюючись.

На його запитання співачка відповіла, що їй потрібно було терміново переодягнутися, а іншого одягу в гардеробі не було.

"Вона сказала: "У мене розірвалася сукня, у якій я хотіла прийти". І я так подумав: "Авжеж! У твоєму великому гардеробі була тільки сукня від Андре Тана, яка тобі не дуже сподобалася", – розповів модельєр.

Wiki