"З цивільними мають працювати військові з бойовим досвідом", — заступник комбрига 3 ОШБ Жорін

Максим Жорін

Заступник командира 3-ї окремої штурмовох бригади, майор ЗСУ Максим Жорін заявив , що з призовниками в територіальних центрах комплектування не мають працювати цивільні. На його думку, з мобілізованими мають працювати військові з бойовим досвідом.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

"Стосовно такої думки, що з цивільними мають працювати цивільні — в тому числі в ТЦК. Абсолютно не підтримую — з цивільним населенням мають працювати люди з бойовим досвідом", – зазначив майор.

Він вважає, що військовими, які працюють в ТЦК, можуть бути вже звільнені з служби особи. Напиклад, ті, хто не може воювати і звільнився з війська через поранення та погіршення стану здоров’я. За його словами, людина, яка ніколи не була на фронті не матиме авторитету і не зможе пояснити мобілізованому, до чого йому потрібно готуватися.

"Вони можуть бути вже звільненими — наприклад по здоров’ю. Але це точно не можна довіряти тим, хто ніколи не був близько до лінії фронту. Така людина не матиме авторитету, а також ніколи не передасть і не пояснить, до чого потрібно готуватись на фронті", – написав Максим Жорін.

Також, він зазначив, що різноманітні курси з підготовки населення до бойових дій мають проводити військові.

Нагадаймо, що майор Жорін розповів про три основні категорії росіян на фронті: мобілізовані, особи, які були ув’язнені, та контрактники. Саме їх найчастіше бачать українські військові під час бойових зіткнень.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki