В «Укренерго» повідомили про обмеження енергоспоживання в шести областях ввечері 4 квітня

Харків без світла після обстрілу Росією критичної інфраструктури, 26 березня 2024 року

В «Укренерго» повідомили про обмеження споживання електроенергії у шести областях ввечері 4 квітня.

«Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосувати тимчасові заходи обмеження споживання з 18:20 до 22:00 в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській областях», – йдеться в повідомленні.

В «Укренерго» зазначили, що причини застосування обмежень – «відсутність достатнього обсягу генеруючих потужностей в системі для покриття споживання в окремих регіонах країни».

Це, додали в компанії, є наслідком останніх масованих російських атак на українські електростанції.

«Також ввечері в країні зростає споживання через похолодання. Обсяг обмежень є помірним. Обленерго в регіонах розподілятимуть наявний обсяг електроенергії рівномірно між чергами споживачів», – йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними «Укренерго», продовжують діяти обмеження енергопостачання на Харківщині і для промислових споживачів в Кривому Розі.

Останнім часом Росія посилила атаки енергетичної інфраструктури України. 22 березня під час масштабної атаки на українську енергетику РФ завдала удару по найбільшій ГЕС України – ДніпроГЕС у Запоріжжі. У компанії «Укргідроенерго» повідомили про серйозні пошкодження. Згодом цілями російських атак були Канівська і Дністровська ГЕС.

Форум

Wiki