Литовський виробник морепродуктів Vici продає бізнес у Росії,

vici

Провідний литовський виробник морепродуктів Viciunai Group (Vici) готується продати свій російський бізнес.

Про це пише "Комерсант" із посиланням на звіт ТОВ "Вичюнай-русь".

Зазначається, що угода була схвалена російською урядовою комісією з контролю за іноземними інвестиціями у лютому 2024 року.

Права вимог щодо договорів позики та боргу на суму $29,4 млн та 1,86 млн євро перейдуть на користь російської "Групи Океан". Зміна власника відбудеться "найближчим часом".

Компанія "Вічунай-Русь" є підрозділом Viciunai Group. Вона випускає крабові палички, креветки та напівфабрикати у Совєтську, що в Калінінграздській області РФ. Потужність виробництва перевищує 120 тисяч тонн на рік.

Нагадаймо, у січні Національне агентство з питань запобігання корупції внесло виробника морепродуктів Viciunai Group (Vici) до переліку міжнародних спонсорів війни.

Як повідомлялося, на початку квітня 2022 року голова Vičiūnai Group Шарунас Матійошайтіс заявляв, що компанія припинить бізнес у Росії протягом трьох-чотирьох місяців. Однак вже у червні 2022 року Vičiūnai Group відновила постачання сировини та роботу свого заводу в Росії. В компанії це пояснювали бажанням потенційних покупців російських активів, але про їх продаж досі нічого невідомо.

Wiki