37-річна телеведуча Іванна Онуфрійчук чекає на першу дитину

37-річна телеведуча Іванна Онуфрійчук чекає на першу дитину

37-річна телеведуча Іванна Онуфрійчук чекає на першу дитину

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка зараз живе з чоловіком Алмазом у Швейцарії, вперше оголосила, що чекає на дитину. 37-річна зірка ретельно готувалася до вагітності, а зараз насолоджується кожною миттю та намагається встигнути закінчити всі справи до пологів.

В інтервʼю журналу Viva артистка зізналася, що хоче трьох діток і готова всиновити або вдочерити третю, адже чоловік налаштований на двох спадкоємців. Іванна Онуфрійчук також знялася у парній фотосесії з коханим, де продемонструвала вже чималий животик.

37-річна Іванна Онуфрійчук чекає на першу дитину: як ведуча хоче виховувати малюка та скільки дітей планує мати в майбутньому qrxiquikhiqrrant

"Ми з чоловіком неймовірно щасливі, адже це була наша мрія — стати батьками. І вже зараз, хоч дитинка ще не народилася, я відчуваю тісний зв’язок з нею. Навіть до того, як малеча почала рухатись, я розмовляла з нею, свідомо налагоджувала зв’язок. Коханий теж розмовляє з малюком", – поділилася українка.

Оскільки їхня сімʼя інтернаціональна (Алмаз родом із Казахстану – Ред), батьки домовляються про виховання, прищеплення культури, історії та релігії дитині разом. Іноді це проходить не без сварок. Наприклад, після однієї з таких, закохані вирішили дати малечі імʼя, яке починається на літеру "А", як заведено в сімʼї Алмаза.

Вагітність зірки протікає добре, хоч іноді вона все ж хвилюється. Допомагає чоловік, лікарі та спокійна атмосфера навколо.

"Я, наприклад, дуже хвилювалася, чому не набираю вагу. У мене почав рости живіт лише на 5 місяці. Я знаю, що вагітні мають набрати певну кількість кілограмів у той чи інший місяць, стаю на ваги – а там ніяких змін. Звісно, що я почала перейматися: "Може, зі мною щось не так? Може, малюк неправильно розвивається? Чи не розвивається взагалі?" – зізналася українка.

37-річна Іванна Онуфрійчук чекає на першу дитину: як ведуча хоче виховувати малюка та скільки дітей планує мати в майбутньому

Хоча дитина, вочевидь, народиться за кордоном, артистка має намір розвивати в ній повагу й любов до України. Ведуча хоче, щоб її малюк вивчав українську мову, знав традиції та був обізнаний в історії країни, звідки тягнеться його коріння.

"Звісно, у нас інтернаціональна сім’я — у мене чоловік з Казахстану, я з України, і я розумію, що дитина буде міжнаціональна і міжкультурна. Я поважаю свого чоловіка і його походження, тому, думаю, що дитина буде пізнавати мови, традиції, спосіб життя і релігії обох батьків, любити й поважати обидві культури. Але особисто для мене важливо прищепити їй цінність саме українського коріння, щоб вона знала мову, історію, культуру — все те, що знаю я", – наголосила Іванна Онуфрійчук.

37-річна Іванна Онуфрійчук чекає на першу дитину: як ведуча хоче виховувати малюка та скільки дітей планує мати в майбутньому

Крім цього, мабутня мама прагне виховувати дитину так, щоб вона позитивно дивилася на світ, усвідомлювала власну цінність та поважала оточуючих, реалізувала себе й не допомагала розкриватися іншим.

Wiki