Запрошення до співпраці: Аспен Інститут Київ шукає менеджера з питань партнерства

Розширена стаття: Менеджер(ка) з питань партнерства в Аспен Інституті Київ

Аспен Інститут Київ оголошує про пошук талановитої особи на посаду менеджера(ки) з питань партнерства. Ця посада є ключовою для подальшого розвитку інституту та його місії з підтримки ціннісно-орієнтованого лідерства та культури діалогу в Україні. Менеджер з питань партнерства буде відповідати за налагодження та розвиток стратегічних партнерств із ключовими українськими бізнесами, фондами та організаціями, спрямованими на досягнення спільних цілей.

  Стратегічне партнерство: Основним завданням менеджера буде визначення та розвиток стратегічних партнерств, що відповідають місії Аспен Інституту Київ. Це включає не лише встановлення контактів, але й активне співтовариство з партнерами для спільного досягнення успіху.

  Управління ініціативами: Менеджер буде відповідати за розробку та керування ініціативами з корпоративного спонсорства, корпоративного соціального відповідальності та партнерських угод, забезпечуючи взаємну вигоду та сталий вплив у рамках українського бізнес-середовища.

  Координація з командою: Ця роль передбачає активну взаємодію з іншими відділами і командою Аспен Інституту для інтеграції можливостей партнерства в загальну стратегію організації.

  Партнерські заходи: Організація та проведення різноманітних партнерських заходів, які залучають стейкхолдерів та сприяють розбудові спільності в рамках цілей Інституту.

  Моніторинг і звітування: Оцінка ефективності партнерської діяльності та адаптація стратегій для досягнення поставлених цілей, що є важливою складовою успішної роботи менеджера з питань партнерства.

  Аспен Інститут Київ шукає особу з наступним профілем:

   Освіта та досвід: Ступінь бакалавра в галузі адміністрування, комунікацій або суміжних галузях. Мінімум 3 роки досвіду у розвитку партнерств, корпоративних відносинах або на аналогічній посаді в неурядових організаціях чи корпоративному секторі.

   Комунікаційні навички: Відмінні комунікаційні, переговорні та міжособистісні навички, необхідні для успішного управління відносинами та переконливого представлення інституту.

   Мережа контактів: Налагоджена мережа контактів в українському бізнес-середовищі та підтверджений досвід побудови успішних партнерств.

   Мовність: Вільне володіння українською та англійською мовами, що є важливим для ефективної комунікації в міжнародному оточенні.

   Цінності: Відданість цінностям та місії Аспен Інституту Київ, зокрема підтримка вільного, справедливого та рівноправного суспільства в Україні.

  Чому обрати Аспен Інститут Київ?

  Приєднавшись до команди Аспен Інституту Київ, ви отримаєте можливість зробити значущий внесок у розвиток українського суспільства, сприяючи впровадженню цінностей відкритості та діалогу. Ви будете працювати в сприятливому середовищі професійного зростання, отримувати підтримку у своєму розвитку як лідера та мати можливість взаємодіяти з впливовими особами як на місцевому, так і на глобальному рівні.

  Якщо ви відповідаєте вимогам та бажаєте долучитись до нашої команди, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист до 12 липня 2024 року на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з темою "Менеджер(ка) з питань партнерства". Ми з нетерпінням чекаємо на вашу кандидатуру та обіцяємо зв'язатися з обраними кандидатами для подальшої співбесіди.

  Запрошуємо вас стати частиною нашої місії та спільно впливати на майбутнє України разом з Аспен Інститутом К

  Оригінал статті:

  Аспен Інститут Київ запрошує до команди менеджера(ку) з питань партнерства!

  Менеджер(ка) з питань партнерства відповідатиме за налагодження та підтримання міцних відносин з ключовими українськими бізнесами, фондами та організаціями, які відповідають місії нашого Інституту.

  Основні обов'язки:

  - Визначати та розвивати стратегічні партнерства з українським бізнесом відповідно до місії Інституту — розвивати ціннісно-орієнтоване лідерство та культуру діалогу.

  - Розробляти та керувати ініціативами з КСВ, корпоративним спонсорством та партнерськими угодами, забезпечуючи взаємну вигоду та сталий вплив.

  - Координувати роботу з командою, щоб інтегрувати можливості партнерства в загальну стратегію Інституту.

  - Організовувати та проводити партнерські заходи, залучаючи стейкголдерів.

  - Здійснювати моніторинг та звітування про ефективність партнерської діяльності, а також адаптацію стратегій за необхідності для досягнення цілей Інституту.

  Вимоги:

  - Ступінь бакалавра в галузі адміністрування, комунікацій або суміжних галузях.

  - Мінімум 3 роки досвіду роботи у сфері розвитку партнерства, корпоративних відносин або на аналогічній посаді в неурядових організаціях чи корпоративному секторі.

  - Налагоджена мережа контактів в українському бізнес-середовищі та підтверджений досвід побудови успішних партнерств.

  - Відмінні комунікаційні, переговорні та міжособистісні навички.

  - Вільне володіння українською та англійською мовами.

  - Відданість цінностям та місії Аспен Інституту Київ.

  Чому варто обрати Аспен Інститут Київ своїм місцем роботи?

  - Значущий вплив: приєднавшись до нас, ви зробите свій внесок у розбудову вільного, справедливого та рівноправного суспільства в Україні.

  - Культура співпраці: ми розвиваємо культуру відкритості, довіри та діалогу.

  - Професійний розвиток: ми інвестуємо у ваш розвиток, щоб дати можливість стати більш впливовим лідером.

  - Глобальна мережа: ми є частиною глобальної мережі Аспен Інституту, що дозволяє вам взаємодіяти з лідерами та експертами з усього світу.

  - Взаємодія з спільнотою: ви матимете можливість взаємодіяти з впливовими особами та посилити свій лідерський вплив.

  - Сприятливе середовище: ми надаємо підтримку, як професійну, так і особисту, щоб допомагати вам розвиватись.

  Дедлайн подачі заявок: 12 липня 2024 року.

  Щоб подати заявку, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. із темою "Менеджер(ка) з питань партнерства ". Ми сконтактуємо з тими кандидатами, які пройдуть на наступний етап співбесіди.

  https://www.facebook.com/AspenKyiv

Wiki