Чемпіонка ОІ "з інтелектом Валуєва" стала посміховиськом у мережі після слів про Захід

Читать на русском

Чемпіонка ОІ

Чемпіонка ОІ "з інтелектом Валуєва" стала посміховиськом у мережі після слів про Захід

Олімпійська чемпіонка Світлана Журова висловила абсурдну думку, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) підштовхує Росію до того, щоб вона заборонила спортсменам виступити на Іграх-2024. Депутатка Державної депутатки відразу стала посміховиськом у мережі, а її розумові здібності порівняли з рівнем мислення колишнього боксера Миколи Валуєва.

"Вважаю, що спортсменів не треба обмежувати у виборі. Вони самі мають вирішувати, їхати на Олімпіаду чи ні. Справа в тому, що Захід усіма своїми рішеннями підштовхує Росію до того, щоб ми заборонили спортсменам їхати до Парижа. І вони розгойдують наш народ, щоб він також говорив: "Давайте заборонимо!" – сказала Журова у коментарі пропагандистському виданню "Спорт-Экспресс".

 qrxiquieuiduant

Читачі порталу Sports.ru висміяли ці твердження колишньої ковзанярки. Вболівальники відзначили, що, за логікою Журова, Росія постійно йде на поводу у західних країн, яких одночасно звинувачує у всіх бідах.

"Знову Байден у під’їздах наших сц*ть! Та що ти будеш з цим проклятим Заходом робити?!", "Все, що Росія не творить – у всьому Захід винен. Підштовхує її, бачте. А вона все підштовхується, та підштовхується, нічого з собою вдіяти не може, все на поводу у Заходу йде. Але при цьому голосно тріщить про свою суб’єктність, суверенність", "Що вона несе?", "Журова – це такий жіночий аналог інтелекту Валуєва... Ну, чи навпаки", "І де ж ваш суверенітет?" – пишуть у коментарях.

Wiki