У РФ заявили про затримання у Дагестані трьох чоловіків, їм уже "шиють" зв’язок із терористами з ТЦ "Крокус"

Читать на русском

У РФ заявили про затримання у Дагестані трьох чоловіків, їм уже

У РФ заявили про затримання у Дагестані трьох чоловіків, їм уже "шиють" зв’язок із терористами з ТЦ "Крокус"

У Дагестані, що входить до складу РФ, російські силовики вранці 31 березня влаштували "контртерористичну операцію". За її підсумками в російському національному антитерористичному комітеті прозвітували про те, що затримано трьох чоловіків, які, за версією російських силових структур, "планували теракти".

Затриманих, схоже, прив’язуватимуть до нападу на "Крокус Сіті Холл", скоєний 22 березня. Принаймні "інсайди" про існування такого зв’язку вже публікують російські пропагандистські ЗМІ.

За даними опозиційного російського телеканалу "Дождь", режим КТО було запроваджено вранці 31 березня у двох районах Махачкали та Каспійська. У рамках "контртерористичної операції" у національному антитерористичному комітеті РФ, створеному для координації дій різних силових структур, заявили про затримання трьох чоловіків. Вони, за версією російської влади, "планували вчинити терористичні злочини", а в квартирах, де перебували затримані, стверджують силовики РФ, "виявлено автоматичну зброю, боєприпаси та готовий до застосування саморобний вибуховий пристрій".

А український слід буде? В Росії заявили про затримання у Дагестані трьох чоловіків, їм уже  queiqxeidzkiqqeant

Але особливо наголошують, що "постраждалих серед цивільного населення та втрат серед особового складу сил правопорядку немає".

І це уточнення, судячи з відео ранкових подій, що з’явилося в мережі в Дагестані, має причини. Адже на кадрах видно озброєних російських силовиків у дворі багатоповерхівки, що палять з вогнепальної зброї по вікну на п’ятому поверсі багатоквартирного будинку, наражаючи цим на небезпеку його мешканців. З вікна вже валить дим. Те, що відбувається, знімає мешканець сусіднього будинку.

При цьому примітно, що "терористи", згідно з версією російської влади, що сидять на купі автоматів, боєприпасів та вибухівки, від співробітників ФСБ не відстрілюються.

Жодних подробиць про особи затриманих офіційні джерела не наводять. Однак неофіційну поки що "повістку" щосили відпрацьовують російські пропагандисти.

Так, одне з провладних російських видань у Telegram почало розповсюджувати повідомлення своїх "джерел" про те, що троє затриманих нібито причетні до теракту у Підмосков’ї 22 березня.

"Затримані сьогодні в Дагестані в ході КТО громадяни середньоазіатської республіки за попередньою інформацією мали пряме відношення до терористів, які напали на "Крокус Сіті Хол", – зазначено у повідомленні.

Про те, як прив’язати затриманих у Дагестані людей до України, в Росії, схоже, ще розмірковують.

Wiki