РФ втратила близько 1300 військових у боях під Авдіївкою в березні

Читать на русском

РФ втратила близько 1300 військових у боях під Авдіївкою в березні

РФ втратила близько 1300 військових у боях під Авдіївкою в березні

У березні 2024 року окупаційна армія Російської Федерації втратила на Авдіївському напрямку (Донецька область) близько 1300 людей особового складу та 30 одиниць техніки. На цій ділянці фронту противник оновлює сили, завозить нові підрозділи.

Про обстановку в зоні відповідальності 47-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України розповіла її речниця Анастасія Блищик. Вона виступила в ефірі марафону "Єдині новини".

За словами військовослужбовиці, загарбники постійно намагаються відтіснити українських воїнів із позицій. У районі Авдіївки противник активно застосовує бронетехніку: БМП-3, БТР, танки. Проте 47 ОМБр намагається ліквідувати техніку окупантів ще до того, як вона під’їде до районів виконання завдань.

Блищик розповіла, що приблизно два-три тижні тому на Авдіївський напрямок заїхав новий підрозділ ЗС РФ – 37 окрема штурмова бригада.

"Однак, за нашими даними, її вже вивели із зони відповідальності 47 ОМБр. Росіяни вивели свою бригаду через величезні втрати. Зараз зайшов новий підрозділ, але поки невідомо, що в них на озброєнні. 47 ОМБр тримає позиції", – наголосила військовослужбовиця ЗСУ.

Карта боїв у районі Авдіївки Донецької області qkxiqdxiqdeihrant

Wiki