"Потрібно більше": в Британії зробили різку заяву про страхи Путіна

Девід Кемерон закликав посилити санкції проти Росії, полювати на її тіньовий флот та відмовитись від російського газу та нафти.

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон заявив, що Захід має посилити санкції та передати заморожені російські активи Україні. За його словами, саме таких кроків боїться російський диктатор Володимир Путін.

Під час виступу на Конференції з відновлення України в Берліні очільник МЗС Великої Британії зробив кілька різких заяв щодо необхідності "бити" по болючих місцях Росії. За його словами, Заходу вдалось зупинити потік російської нафти, але тепер потрібно робити нові кроки.

"Потрібно запитати себе: чого боїться Путін? Він боїться, що ми відмовимося від вуглеводнів. Він боїться, що ми візьмемося за заморожені державні активи Росії. І я сподіваюся, що на саміті G7 цього тижня ми щонайменше домовимося використовувати відсотки від заморожених активів для того, щоб зібрати величезну позику для України", — сказав Кемерон.

Міністр закордонних справ Великої Британії також прокоментував існування російського тіньового флоту, який перевозить підсанкційну нафту Росії.

"Я хочу знати, що кожного разу, коли вони заходять у нейтральний порт, їх перевіряють, заарештовують і їм не дозволяють перевозити російську нафту і продавати її по всьому світу", — наголосив Кемерон.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що лідери країн G7 зберуться на саміт 13-15 червня в Італії, а головною темою їх обговорень стане конфіскація російських активів. Очікується, що Україна зможе отримати близько 50 млрд доларів прибутків з російських грошей.

Також "Коментарі" писали про колишнього директора ЦРУ, який розповів про наступну країну, яку захоче атакувати Володимир Путін.

Wiki