Подкопаєва влучно пояснила різницю між Зеленським та Ямою

Подкопаєва влучно пояснила різницю між Зеленським та Ямою

Подкопаєва влучно пояснила різницю між Зеленським та Ямою

Абсолютна олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, легенда України Лілія Подкопаєва свого часу добре була знайома і з Володимиром Зеленським, і з Владом Ямою. Зокрема, усі вони брали участь у проєкті "Танці з зірками" (1+1). Доля зробила неочікувані маневри, і перший – комік та шоумен – став президентом держави, що воює за свою свободу та незалежність, а другий – хореограф – ганебним втікачем, що незаконно виїхав до США.

Подкопаєва в ексклюзивному інтервʼю зізналася, що думає про дві настільки контрастні історії. Вона зауважила, що Зеленський завжди викликав у людей почуття довіри, що особливо сильно стало помітно вже під час його президентства.

"Володимира я знаю багато років. Він завжди був професіоналом своєї справи, дуже приємна і харизматична людина, яка не може залишити нікого байдужим. До нього є довіра, є якийсь дар, і все це в одній людині", – відгукнулася гімнастка.

Щодо Ями, то легендарна спортсменка не стала говорити нічого поганого, зауваживши, що кожен самостійно має нести відповідальність за ухвалені собою рішення. Тим не менш, Подкопаєва влучно підмітила різницю між танцюристом і чинним президентом – хтось пливе за течією, а хтось стає локомотивом.

Подкопаєва влучно пояснила різницю між Зеленським та Ямою: можна пливти за течією, а можна стати потягом, який тягне всі вагони qkxiqdxiqdeihrant

"Щодо Влада Ями, то у кожного своя доля. Можна пливти за течією, а можна бути потягом, який тягне всі вагони, у цьому випадку – всю країну. Звичайно, що тут є питання, і кожен робить свої висновки, але засуджувати, знаєте, не можу нікого. Просто констатація факту, що кожен із нас ухвалює рішення, на яке його вистачає", – мудро прокоментувала олімпійська чемпіонка.

Подкопаєва влучно пояснила різницю між Зеленським та Ямою: можна пливти за течією, а можна стати потягом, який тягне всі вагони

Wiki