Колишній командувач ОК "Південь" Ковальчук отримав нову посаду

Read in English

Колишній командувач ОК

Колишній командувач ОК "Південь" Ковальчук отримав нову посаду

Генерал-майор Андрій Ковальчук отримав нову посаду. Він очолив Військову академію Одеси.

Про це повідомила пресслужба навчального закладу у п’ятницю, 12 квітня. Раніше він займав посаду командувача ОК "Південь".

 Колишній командувач ОК  dqdiqhiqqeihtant

"Призначення генерал-майора Андрія Ковальчука на посаду начальника Одеської військової академії є не лише важливою подією для самої академії, а й для всієї країни. Його винятковий досвід у військовій справі, відвага і відданість принесуть новий рівень в освітній процес та підготовку майбутніх офіцерів", – йдеться в повідомленні.

В дописі зазначається, що Ковальчук не лише захищав Україну на фронті, але й випробував себе у складних миротворчих місіях. В навчальному закладі очікують, що під його керівництвом, академія стане не лише місцем навчання, але і "центром розвитку військового досвіду та культури".

 Колишній командувач ОК

Варто зазначити, що у своєму зверненні, оприлюдненому на сторінці оперативного командування "Південь", Ковальчук підтвердив інформацію про свою відставку з посади командувача ОК і перехід у сферу навчання військовослужбовців.

Він подякував військовослужбовцям та жителям південних регіонів України за співпрацю протягом двох з половиною років служби.

"Ми разом звільнили від окупанта частину Одещини – острів Зміїний – і левову частку територіального моря України, Миколаївщину і Херсонщину на правому березі Дніпра. Ми виконували бойові завдання, відбиваючи зухвалий ворожий десант, відкидаючи і потопляючи ворожі кораблі, створюючи безпрецедентні історичні факти новітньої ери наших Збройних сил", – наголосив Ковальчук.

Військовий додав, що "залишається в єдиній армійській родині" та надалі виховуватиме молодих офіцерів.

"У вихованні молодих офіцерів впроваджуватиму ті самі принципи й вимоги, що завжди мав і маю до себе й тих, кого веду за собою: честь, порядність, патріотизм, відповідальність, відвага і розсудливість. З цього зростає справжній командир, який здатний бути взірцем для наслідування і виховувати власним прикладом свій бойовий колектив", — резюмував допис Ковальчук.

Wiki