Сирський зробив заяву у 10 річницю початку АТО на Донбасі

Read in English

Сирський зробив заяву у 10 річницю початку АТО на Донбасі

Сирський зробив заяву у 10 річницю початку АТО на Донбасі

Сьогодні рівно 10 років тому розпочалася Антитерористична операція на сході України. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський подякував військовим, які навесні 2014 року стали на захист України.

Про це повідомляє Сирський у "Фейсбуці".

Главком нагадав, що 14 квітня 2014 року на виконання рішення РНБО розпочалася Антитерористична операція. Це була реакція України на захоплення Слов’янська спецпідрозділом ФСБ, із міжнародним злочинцем на чолі, за наказом глави Кремля.

"З честю виконував обов’язки і начальника штабу Антитерористичної операції, і заступника керівника Антитерористичної операції, і керівника Антитерористичної операції", – зазначив Сирський.

Головнокомандувач подякував українським захисникам та захисницям, які навесні 2014 року стали до лав підрозділів Сил безпеки та оборони України.

"Дякую кожному, хто захищав та захищає незалежність України. Цього дня ми маємо згадати всіх українських захисників та захисниць, які поклали своє життя за свободу нашої держави у протистоянні російській навали. Вічна слава та вічна пам’ять нашим героям", – написав він.

Сирський додав, що боротьба проти російських окупантів триває, а "всі, хто брали участь в антитерористичній операції, дуже добре засвоїли, що українське сонце сходить за териконами на Донбасі".

Wiki