10-та річниця початку АТО на Донбасі: Головнокомандувач ЗСУ звернувся до військових

10-та річниця початку АТО на Донбасі: Головнокомандувач ЗСУ звернувся до військових

У 10-ту річницю оголошення Антитерористичної операції на сході України, Головнокомандувач Олександр Сирський подякував військовим, які стали на захист України у квітні 2014 року

Рівно 10 років тому, 14 квітня 2014 року, на виконання рішення РНБО розпочалася Антитерористична операція.
Оголошення Антитерористичної операції — стало реакцією на захоплення Слов’янська спецпідрозділом фсб рф на чолі з міжнародним злочинцем, за наказом очільника Кремля.
З честю виконував обов’язки і начальника штабу Антитерористичної операції, і заступника керівника Антитерористичної операції, і керівника Антитерористичної операції.
Щиро дякую кожному українському захиснику і захисниці, які тоді, навесні 2014 року, стали до лав підрозділів Сил безпеки і оборони України, щоб захистити нашу Батьківщину від російських терористів та агресорів, які принесли на нашу землю страждання і смерть. Дякую кожному, хто захищав і захищає незалежність України.
Цього дня ми повинні згадати і пом’янути усіх українських захисників і захисниць, які поклали свої життя за свободу нашої держави у протистоянні російській навалі.
Вічна слава і вічна пам’ять нашим героям!
Боротьба триває.
Усі хто брав участь у Антитерористичній операції дуже добре засвоїли, що українське сонце сходить за териконами на Донбасі!
Ми робимо все, щоб звільнити нашу землю.
Ми переможемо!
Слава Україні!

Wiki