«Прояв ворожих ІПСО»: у СБУ спростували інформацію про «оскарження» заочного арешту Малюка у Росії

Служба безпеки уточнила, що діє виключно в рамках норм національного і міжнародного законодавства

Служба безпеки України та її очільник Василь Малюк не зверталися до жодних адвокатів для оскарження рішень російських судів, повідомили Радіо Свобода у пресслужбі СБУ.

«Служба безпеки України закликає ЗМІ сприймати будь-які заяви російської влади та судів РФ з приводу заочного арешту голови СБУ Василя Малюка та нібито оскарження від його імені «вироку» в одному з московських судів виключно як прояв ворожих ІПСО», – йдеться у коментарі відомства.

Служба безпеки уточнила, що діє виключно в рамках норм національного і міжнародного законодавства.

Раніше, 15 квітня, російські медіа поширили інформацію, що захист голови Служби безпеки України Василя Малюка нібито оскаржив у Басманному суді російської столиці Москви рішення про його заочний арешт. В повідомленнях йшлося, що до російського суду надійшла апеляційна скарга.

26 березня Басманний суд задовольнив клопотання слідства та заочно заарештував голову СБУ Василя Малюка у справі про тероризм. Малюк заочно звинувачується за статтею про теракт (ч. 3 ст. 205 КК РФ). «Ідеться, за попередніми даними, про організацію вибуху вантажівки на Кримському (Керченському – ред.) мосту в 2022 році».

Сам Малюк, коментуючи це рішення, зазначив, що воно не заслуговує на жодну увагу: «Мене, як і всіх українців, цікавить лише один суд – на їх господарем Путлєром. Робимо все, від нас залежне, аби побачити цього військового злочинця на лаві суду Гааги якомога скоріше».

Форум

Wiki