РФ намагається використати вразливість України на тлі затримки допомоги від Заходу

РФ намагається використати вразливість України на тлі затримки допомоги від Заходу

РФ намагається використати вразливість України на тлі затримки допомоги від Заходу

Російська терористична армія намагається скористатися затримками західної допомоги Україні, щоб покращити своє становище на фронті. Ворог зосереджує свої зусилля на сході країни у спробі прорвати оборону українських військ.

Ба більше, на початку літа очікується великий російський наступ, який катастрофічно складно буде відбити без військової допомоги Заходу.

Про це йдеться в аналітиці Інституту вивчення війни.

Начальник Головного управління розвідки України генерал-лейтенант Кирило Буданов попередив, що військова допомога США є життєво важливою для здатності українських сил захищатися від нинішніх та майбутніх російських наступальних операцій. Також він зазначив, що Сили оборони готуються до відбиття майбутніх атак РФ наприкінці травня чи на початку червня.

Зі свого боку представник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" підполковник Назар Волошин попередив, що українські захисники на Бахмутському та Авдіївському напрямках можуть використовувати лише від 1 до 5 артилерійських снарядів на кожні 10 артилерійських снарядів ворога.

Аналітики наголосили, що здатність українських сил відбивати наступальні операції Росії на сході України погіршилася через брак техніки та, ймовірно, продовжить погіршуватися в найближчому майбутньому, якщо затримки допомоги США у сфері безпеки продовжаться. Також в ISW вважають, що окупанти нині намагаються скористатися нестачею зброї в українській армії, яка виникла через відсутність допомоги США.

Ворог хоче досягти тактичних успіхів на сході України. Зокрема, майбутні російські атаки можуть призвести до більш значних та загрозливих успіхів, особливо на захід від Бахмута, якщо США не нададуть допомоги Україні.

Росія намагається використати вразливість України на тлі затримки допомоги від Заходу: в ISW вказали на загрози qrxiquikhideuant

Wiki