Безробітна дружина керівника міграційної служби Одещини володіє Bitcoin на 58 млн гривень

Безробітна дружина начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Андрію Морару, котрого затримали на хабарі у 20 тис. доларів, володіє Bitcoin на 58 млн гривень. Про це редакція 368.media  дізналася з його декларації.

В Одесі на хабарі затримали керівника міграційної служби, якого виправдав суд
Посадовець Андрій Морару з 2014 року декларував невелику кількість майна. Після 2018 року з його податкової звітності зникло майно у Білгород-Дністровському районі Одещини.

У 202 році посадовець подав нову декларацію, де не вказав місце роботи та зарплатню дружини. Тобто, за його даними, вона безробітна. Хоча в Морару не було накопичень, його дружина 5 травня задекларувала 37 монет Bitcoin на 57,7 млн гривень. Також вона має 100 тис. євро і 200 тис. доларів готівкою.

Морару вказав, що його жінка Ганна володіє годинником Rolex за 550 тис. гривень, кільцем Cartier за 438 тис. гривень та  браслетом Cartier за 2 млн гривень. При цьому зарплатня самого Морару з рік склала 345 тис. гривень!

Багато майна було оформлено на матір посадовця – Наталію Морару. Наприклад, ПП «Салвейв» (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна)  в Одесі з капіталом у 3,4 млн гривень! Також вона володіє часткою в одеському  ТОВ «Сергіївська», що займається роздрібною торгівлею напоями.

Раніше  вести таємний бізнес Морару допомагала адвокат Олена Музиченко. Нагадаємо, що Морару вже затримували на хабарі, але суд визнав виправдав його.

Wiki