У Повітряних силах розповіли про особливості нічної ракетної атаки на Україну

Зараз Росія застосовує тактику комбінованих повітряних ударів із перегрупуванням та зміною напрямків руху ракет і безпілотників. Про це повідомив начальник служби зв’язків із громадськістю Повітряних сил майор Ілля Євлаш в ефірі національного телемарафону.

“Перш за все це – тактика комбінованих ударів, використання з різних напрямків безпілотних літальних апаратів у поєднанні також із ракетами різних типів. Вони можуть додавати різного типу, наприклад, бойову частину: збільшувати або зменшувати її залежно від поставленої задачі. Крім того, як цієї ночі ми бачили, як, наприклад, три групи “Шахедів” об’єднувалися в дві, потім припиняли своє існування. Тобто це перегрупування і зміна напрямку руху”, – сказав Євлаш.

Він зазначив, що крилаті ракети сьогодні долетіли до західної України, до Коломиї, після чого розвернулися і полетіли назад у напрямку Старокостянтинова.

“Тобто ось такі прийоми з використанням зміни висот, вони час від часу відбуваються. Кожна атака по-своєму унікальна”, – додав Євлаш.

Офіцер уточнив, що під час другої масштабної повітряної тривоги близько 6-ї ранку противник здійснив пуск аеробалістичної ракети Х-47 “Кинджал” з території Тамбовської області.

“Ця ціль була досить швидкою і рухалася дуже швидко. Зайшла вона з півночі України і також попрямувала до Хмельниччини, де не досягла своєї цілі”, – сказав Євлаш.

Wiki