Small Talks: Підготовка до Податкових Перевірок у 2023-2024 роках

European Business Association спільно з OLX Україна продовжують ініціативу "Small Talks", спрямовану на підтримку малого та середнього бізнесу України. Наступний захід, запланований на 26 червня, буде присвячений важливій темі податкових перевірок. Учасники зможуть отримати цінну інформацію від експерта з податкового та корпоративного права, Володимира Владимировича.

Основні питання, які будуть обговорюватися під час семінару, стосуються підготовки необхідної документації для податкових перевірок. Учасники дізнаються про важливі деталі та недавні зміни в законодавстві, зокрема щодо використання реєстратора розрахункових операцій у торгівлі, громадському харчуванні та сфері послуг у 2023-2024 роках. Це значуще для бізнесу, який прагне адаптуватися до нових вимог законодавства та зберігати свою конкурентоспроможність.

Захід відбудеться у форматі вебінару через платформу Zoom. Для участі необхідно зареєструватися, використовуючи спеціальне посилання на сайті European Business Association. Це дозволяє учасникам зручно приєднатися до обговорення з будь-якої точки України та отримати корисні знання від провідного експерта галузі.

Підтримуючи освітні програми, European Business Association разом з OLX Україна прагнуть допомогти бізнесу у країні не лише виконувати законодавство, а й зростати та підвищувати свою продуктивність. Цей захід є ще одним кроком у напрямку зміцнення української економіки та сприяння сталому розвитку підприємницького середовища.

Оригінал статті:

Поговоримо про податкові перевірки? Разом з European Business Association та OLX Україна продовжуємо серію безоплатних семінарів «Small Talks».

26 червня представники малого та середнього бізнесу заглянуть у світ податків та дізнаються як підготувати документацію до перевірки. Разом із Володимиром Владимировим, експертом із податкового та корпоративного права, учасники обговорять деталі та зміни закону про використання реєстратора розрахункових операцій у торгівлі, громадському харчуванні та сфері послуг у 2023-2024 роках.

Для участі у ZOOM-вебінарі необхідно зареєструватися за посиланням: https://eba.com.ua/.../unlimit-ukraine-small-talks.../

Підтримуючи освітні програми, прагнемо допомагати бізнесу адаптуватися до змін, підвищити продуктивність та зберігати конкурентоспроможність на ринку.

Працюємо для вас заради України!

https://www.facebook.com/ukrsibbank

Wiki