Український Інститут Консервативних Досліджень та Інновацій Розширює Команду: Відкрито Нові Вакансії

Український Інститут Консервативних Досліджень та Інновацій Розширює Команду: Відкрито Нові Вакансії

Шановні друзі, колеги та прихильники діяльності Українського Інституту Консервативних Досліджень та Інновацій (УІКДІ)! Раді повідомити про розширення нашої команди та оголосити про відкриття кількох вакансій. Ми завжди прагнемо до зростання та розвитку, і тепер шукаємо талановитих професіоналів, які приєднаються до нас.

Посилання на вакансію: Маркетолог

Посилання на вакансію: СММ-спеціаліст

Посилання на вакансію: Помічник директора УІКДІ

Чому Варто Приєднатися до Нас?

Український Інститут Консервативних Досліджень та Інновацій є провідною організацією, що працює на перетині консервативної думки та сучасних інновацій. Ми прагнемо створити суспільство, де традиційні цінності поєднуються з новітніми технологіями та підходами.

Якщо ви відчуваєте, що ця робота саме для вас, надсилайте свої резюме на нашу електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Зверніть увагу, що кандидати, які надішлють резюме разом із супровідним листом, мають більше шансів отримати бажану роботу.

Ми чекаємо на вас і бажаємо успіхів у процесі відбору!

Пошта для контактів: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Долучайтеся до нашої команди і разом з нами працюйте на благо України!

Оригінал статті:

Шановні друзі, колеги та прихильники діяльності УІКДІ!

Раді повідомити про розширення нашої команди та оголосити про відкриття кількох вакансій в Українському інституті консерватиних досліджень та інновацій!

Зараз ми у пошуку:

Маркетолога - https://www.work.ua/jobs/5726084/

СММ-спеціаліста - https://www.work.ua/jobs/5726296/

Помічника директора УІКДІ - https://www.work.ua/jobs/5726335/

Всі ті, хто відчуває, що ця робота саме для Вас - надсилайте свої резюме! Кандидати, які надішлють резюме разом із супровідним листом, мають більше шансів отримати бажану роботу!

Пошта для контактів: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Бажаємо успіхів!

https://www.facebook.com/conservative.study

Wiki