У Румунії хочуть узаконити військову інтервенцію

Читать на русском

У Румунії хочуть узаконити військову інтервенцію

У Румунії хочуть узаконити військову інтервенцію

Міноборони Румунії пропонує своїм громадянам обговорити закон про національну оборону країни. Новий закон передбачає концепцію гібридних загроз безпеці Румунії.

Про це повідомляє adevarul.ro.

Як зазначають в Міноборони Румунії, у випадку прийняття закону, крім введення військ на територію інших держав, країна зможе застосовувати й інші види втручання для протидії цим гібридним загрозам.

Однак таке втручання може бути ініційоване президентом Румунії, а також бути схвалено Вищою радою національної оборони.

Також пропонується рішення для координації сил безпеки у разі збройного конфлікту, зокрема:

  • першочергову мобілізацію працівників поліції;
  • створення Національного військового командного центру;
  • оперативну інтеграцію збройних сил Румунії, НАТО та ЄС.

"Цей аспект відображає обов’язки, які Румунія взяла на себе як член цих організацій, підкреслюючи її тверду відданість міжнародним стандартам співробітництва у сфері безпеки", — сказано у матеріалі.

Що таке військова інтервенція

Інтервенція у військовий час є однією з найбільш складних форм зовнішньої політики для будь-якої країни. Вона передбачає втручання військових сил однієї або кількох країн у військовий конфлікт, що відбувається в іншій країні.

Інтервенція — це діяльність, яка має на меті втручання від імені третьої сторони з метою зупинення війни, захисту прав людини та попередження геноциду. Інтервенція може бути здійснена однією або кількома країнами або міжнародним співтовариствам.

Wiki