Литва допомогла облаштувати укриття в одному із садочків Ірпінської громади (ФОТО)

Литва допомогла облаштувати укриття в одному із садочків Ірпінської громади (ФОТО)

За підтримки Уряду Литви у садочку "Івасик – Телесик" села Козинці Ірпінської громади облаштували укриття

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Завдяки відкриттю укриття дитячий садочок може повернутися до повноцінної роботи і вже приймати відвідувачів.

Адже укриття – це одна з головних умов для безперервного навчання. Мав нагоду особисто подякувати за допомогу Голові Сейму Литви Вікторії Чмілітє-Нільсен, яка відвідала садочок

– зазначив Руслан Кравченко.

Дитсадок розрахований на 60 вихованців. Внаслідок бойових дій на Київщині у 2022 році заклад був пошкоджений, його відновили коштом громади. Однак укриття не було, тому профінансувати ремонт укриття погодилося Центральне агентство з управління проєктами Литовської Республіки. Протирадіаційне укриття капітально відремонтували за 2,5 місяці. Його площа – 350 м².

Облаштовані три евакуаційні виходи та всі умови для безпечного, комфортного перебування малечі: спортивна кімната, приміщення для сну, ігрова кімната. Облаштований медпункт, кімнати для зберігання харчових продуктів та води, їдальня та санвузли.

Для дітей з особливими освітніми потребами на сходах встановили підйомно-опускне обладнання, облаштували тактильну плитку на підлозі, тактильні контрастні мнемосхеми, поручні-направляючі.

Повітряна тривога. Пройдіть в укриття. Такі фрази вже стали звичними для нас через російську агресію. До них, на жаль, вже звикли наші діти, які під час навчання в школах та садочках одразу ж повинні пройти до сховища. В більшості закладів освіти Київщини вже маємо належно облаштовані укриття. Загалом їх понад 1,2 тис. Там, де їх наразі немає, будуть облаштовані найближчим часом

– додав Руслан Кравченко.

Нагадаймо, що Литва допомогла відновити ліцей у Бородянці.

Wiki