У законопроєкті про допомогу Україні будуть «важливі нововведення», – Майк Джонсон

Читать на русском

У законопроєкті про допомогу Україні будуть «важливі нововведення», – Майк Джонсон

У законопроєкті про допомогу Україні будуть « важливі нововведення», – Майк Джонсон

Законопроєкт, який включає допомогу Україні, розпочне просування вже після того, як Палата представників Сполучених Штатів Америки (США) повернеться з канікул. У тому числі він може включати "деякі важливі нововведення".

Про це повідомляє речник Палати представників Сполучених Штатів Америки (США) Майк Джонсон, якого цитує The Hill.

Як зазначив Джонсон, він працював протягом поточного робочого періоду над розробкою пакету, який планує винести на голосування після завершення канікул Палати представників.

"Послухайте, що ми маємо зробити в епоху розділеного уряду – історично так склалося, що ми маємо будувати консенсус. Якщо ми хочемо просунути якийсь партійний захід, мені потрібен кожен член парламенту, буквально. А деякі речі мають бути двопартійними", – розповів. Джонсон.

Спікер Палати представників додав, що коли йдеться про доповнення, необхідно працювати над досягненням консенсусу. Серед "важливих нововведень" як приклад Джонсон навів можливість надання кредиту Україні. За його словами, ця ідея набула популярності і дозволить заспокоїти консерваторів.

Заморожені російські активи

У тому числі спікер Палати представників згадав про закон "REPO for Ukrainians Act", який уповноважує главу Білого дому заарештувати російські активи і передати їх Україні для боротьби з російською агресією.

"Закон про REPO, знаєте, якщо ми зможемо використовувати заарештовані активи російських олігархів, щоб дозволити українцям боротися з ними, це просто чиста поезія. Навіть Трамп (Дональд Трамп, колишній президент США, – Ред.) говорив про кредитну концепцію, де... ми не просто надаємо іноземну допомогу. Ми встановлюємо такі відносини, щоб вони могли повернути її нам, коли настане час", – додав спікер.

Wiki