РФ може завдати нового масованого удару по Україні "Калібрами"

Читать на русском Read in English

РФ може завдати нового масованого удару по Україні

РФ може завдати нового масованого удару по Україні "Калібрами"

Попри те, що російські війська, у спробі шукати нові можливості для виведення кораблів, контролюють лише частину Чорного моря, у ворога залишаються ракетоносії із завантаженими ракетами – ворог може використати "Калібри" для нового масованого удару.

Про це, а також про загальну кількість ракетоносіїв та завантажених "Калібрів" в етері Апостроф TV розповіла речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

Вона вказує, що попри те, що ворожа армія не здатна активно діяти в акваторії Чорного моря, у противника все одно залишаються ракетоносії:

"Попри те, що росіяни не можуть активно діяти в акваторії Чорного моря, але в базах у них все одно стоять уже завантажені "Калібрами" ракетоносії. Небезпека залишається високою. Завантажено 50 ракет".

Гуменюк зауважує, що загальна кількість ракетоносіїв росіян становить 9 одиниць: "... включно з надводними та підводними кораблями".

Спікерка ОК "Південь" зауважує, що з огляду на те, що протягом останнього місяця противник двічі виводив ракетоносії на бойове чергування перед масованими дроновими атаками, окупанти можуть використати їх в будь-який момент.

"Щоразу саме підводні ракетоносії вони виводили, що свідчить про те, що вони побоюються ударів українськими морськими дронами і БПЛА. Очевидно, що підводний корабель простіше вберегти від такого типу загроз", – зауважує Наталія Гуменюк.

Wiki