У Грузії анулювали рєстрацію прокремлівської партії Alt-Info

У Грузії анулювали рєстрацію прокремлівської партії Alt-Info

У Грузії анулювали рєстрацію прокремлівської партії Alt-Info

Національне агентство публічного реєстру Грузії вирішило анулювати реєстрацію прокремлівської політичної партії Alt-Info після виявлених під час цієї процедури порушень.

Про це повідомляє портал SOVA.new

Рішення про анулювання реєстрації Alt-Info ("Консервативний рух") грузинський державний реєстр ухвалив після звернення Антикорупційного бюро. Підставами для цього стали численні порушення під час процедури реєстрації.

Серед іншого, генеральний секретар партії не підписав подану на реєстрацію заяву, список членів Alt-Info не містив номерів посвідчень особи, у документах партія називалась по-різному, а також були невідповідності в поданому на реєстрацію ескізі емблеми.

Один із лідерів Alt-Info Зураб Махарадзе, якого цитує SOVA.news, звинуватив у скасуванні реєстрації грузинську владу, заявивши, що "вони ні до чого не могли більше причепитися".

Партія "Консервативний рух" була зареєстрована в Грузії у 2021 році. Рух відзначався прокремлівською риторикою, а також неодноразовими акціями зі спалення прапорів ЄС і нападами на ЛГБТ-заходи в Грузії.

На початку 2024 року Alt-Info влаштувала акцію протесту через "паплюження" ікони із зображенням радянського диктатора Сталіна.

Wiki