На Тернопільщині "закрили" довірену особу злодія в законі "Поліка"

На Тернопільщині

На Тернопільщині "закрили" довірену особу злодія в законі " Поліка "

Ватажком угруповання, членів якого 5 квітня 2024 року затримали правоохоронці в Тернопільській області на вимаганні (ч.4 ст.189 КК України) 200 тис.₴, виступає 35-річний громадянин Грузії, кримінальний авторитет Левані Шеліа, який вважається довіреною особою так званого злодія в законі на прізвисько "Полік" (Полікарпе Джанелідзе).

Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та побічно підтверджується матеріалами порталу "Судова влада" і судового реєстру.

 rxidteiqeqiqrhant

(Левані Шеліа)

З них випливає: достойника, який знехтував встановленою забороною в’їзду на територію України та фактично перебував на нелегальному становищі, 7 квітня 2024 року арештували за ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Василя Позняка. Наразі Шеліа, що позиціонує себе в якості довіреної особи розшукуваного вітчизняними силовиками злодія в законі "Поліка" (Полікарпе Джанелідзе), оскаржує запобіжний захід.

Як відомо, про факт затримання "поважної" групи вимагачів на Тернопольщині, серед яких виразник інтересів представника найвищої касти злочинного світу і так званий "смотрящий" за виправними установами регіону, 8 квітня синхронно звітували правоохоронці.

За інформацією Dетектив-Info, офіційні підозри у здирництві постфактум здійснення спецоперації було оголошено вищезгаданому Шеліа, а також "наглядачу" з боку криміналітету за установами пенітенціарної системи Тернопільщини — раніше судимому 46-річному авторитету Олегу Шумному на прізвисько "Луганський" та 50-річному Віталію Соломко.

(Олег Шумний, Левані Шеліа та Віталій Соломко)

Окрім цієї групи достойників, кожного з яких кинули за ґрати, підозру в незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України) висунули ще одному чоловікові. Йдеться про раніше судимого (востаннє — за грабіж зразка 2017 року) 41-річного Віталія Вдовіченка, якого суд помістив під варту з можливістю звільнення на волю під заставу в розмірі 241,8 тис.₴

detective-info.com.ua

Wiki