В ОПУ відповіли, чи розглядатимуться всі пункти Формули миру на наступному Глобальному саміті

Офіс президента України

Заступник глави Офісу президента Ігор Жовква повідомив, що на другому Глобальному саміті миру українська Формула миру розглядатиметься повністю. Перед заходом усі 10 пунктів обговорять на різних рівнях.

Представник ОПУ в ефірі національного телемарафону повідомив, що на другому Саміті миру країни-учасники розглядатимуть усі 10 пунктів представленої Києвом Формули миру, пише «НБН».

Чиновник розповів, що всі відповідні дорожні карти вже підготовлені. Крім того, перед наступною конференцією кожен із десяти пунктів обговорять на різних рівнях – серед експертів, міністрів та радників із нацбезпеки.

Заступник голови Офісу Зеленського зазначив, що на другому Глобальному саміті миру представники іноземних держав спочатку обговорять перші 9 пунктів і лише після цього перейдуть до 10-го.

Жовква додав, що на обговорення під час першої конференції Україна винесла лише 3 пункти для того, щоб показати можливість проведення такого масштабного заходу на найвищому рівні.

Як повідомлялося, український лідер Володимир Зеленський прокоментував підписання комюніке країною, яка не брала участі у саміті у Швейцарії.

Wiki